Kods: Tandirs “Aleksandrs”

Tandirs “Aleksandrs”

450.00
  • 526

 

Iesmi no 2 mm nerūsējošā tērauda Garums 51 cm Daudzums: 8 gab.

Metāla liekšķere Garums 63 cm. Daudzums: 1 gab.
Metāla pokers Garums 63 cm. Daudzums: 1 gab.
Ošu reste 195 mm. Daudzums: 1 gab
Piekares ierīce (saule). Daudzums: 1 gab
Kalts statīvs. Daudzums: 1 gab
 

Tandirs “Aleksandrs” ir keramikas cepeškrāsns, kas, uzkarsējot, saglabā siltumu 2-4 stundas. Lai arī tandiram ir mazs tilpums, bet tā biezo sienu dēļ vienā gatavošanas reizē var pagatavot līdz 4 kg. gaļas un daudz dažādu ēdienu. Tam ir lieliskas īpašības: augsta siltumvadītspēja, videi draudzīgums, izturība. Tā kalpošanas laiks ir vairāk nekā 10 gadi.

“Aleksandrs” ir izgatavots neliela tilpuma noapaļotas mucas formā. Ar nelielu svaru to ir ļoti ērti ņemt līdzi uz dabu, uz laukiem. Tandīram ir divu līmeņu pārsegi (vāciņš un vāks). Pareizi izgatavots vāciņš ļauj nezaudēt siltumu, atverot tandīru. Vāks ar ērtiem rokturiem ļauj ērti atvērt tandīru un ievietot tajā ēdienu gatavošanai. Kaltais balsts – kājas nodrošina ērtu tandīra lietošanu. Keramikas tandīrs izgatavots mierīgā bēšā krāsā, tā virsmai ir reljefs mazu punktu veidā. Izgatavots no augstas temperatūras apdedzināšanas šamota māliem, tam ir augsta siltumvadītspēja, videi draudzīgums, izturība un izturība vairāk nekā 10 gadus.

Tandūrs ir mazs, un tajā vienlaikus var ievietot līdz 8 iesmiem. Aleksandrs tandīra biezās sienas saglabā siltumu 2-3 stundas. Vienai tandīra aizdedzei varat pagatavot: 3-4 gaļas grāmatzīmes, pagatavotas 20-30 minūtes; dārzeņi, zivis. Iepakojumā iekļautajai liekšķerei ir liela darba virsma, kas padara tandīra tīrīšanu vieglu un ērtu. Pagarināts pokers ļauj ērti rīkoties gan ar lielu malku, gan oglēm apakšā, izvairoties no ādas saskares ar ogļu un uguns siltumu. Tandīr ir mobilā cepeškrāsns, ar kuru dabā ērti un ātri pagatavot gardus, sulīgus un daudzveidīgus ēdienus.

Pilns svars, kg: 108

Keramikas masa, kg: 96

Sienas biezums: 5 cm

Izmēri

Diametrs, mm: 560

Kakla diametrs, mm: 310

“Saules” diametrs, mm: 270

Statīva diametrs, mm: 420

Montāžas augstums, mm: 950

Augstums bez vāka, mm: 620

Statīva augstums, mm: 185

Aizpildiet formu un uzrakstiet mums. Mēs ar jums sazināsimies tuvākajā laikā.
Lauki, kas apzīmēti ar (*), ir obligāti jāaizpilda
1000 characters remaining.
Vairāk par personāl datu izmantošanas nosacījumiem.
    Tandirs “Aleksandrs” - verovital.lv