Kods: Tandirs “Gektors”

Tandirs “Gektors”

480.00
  • 527

 

Iesmi no 2 mm nerūsējošā tērauda Garums 51 cm Daudzums: 8 gab.

Metāla liekšķere Garums 63 cm. Daudzums: 1 gab.
Metāla pokers Garums 63 cm. Daudzums: 1 gab.
Ošu reste 195 mm. Daudzums: 1 gab
Piekares ierīce (saule). Daudzums: 1 gab
Kalts statīvs. Daudzums: 1 gab
 

Tandirs “Hektors” ir keramikas cepeškrāsns, kas uzkarsēta saglabā siltumu 2,5 – 3,5 stundas. Tandīra vidējais tilpums un tā biezās sienas ļauj vienā aizdedzē pagatavot līdz 3-4 kg. gaļa un daudz dažādu ēdienu. Tam ir lieliskas īpašības: augsta siltumvadītspēja, videi draudzīgums, izturība. Tā kalpošanas laiks ir vairāk nekā 10 gadi.

Tandīrs “Hektors” ir izgatavots vidēja tilpuma noapaļotas mucas formā. Tandīram ir divu līmeņu pārsegi (vāciņš un vāks). Ērti izgatavots vāciņš ļauj nezaudēt siltumu, atverot tandīru. Vāks ar ērtiem rokturiem ļauj ērti atvērt tandīru un ievietot tajā ēdienu gatavošanai. Kaltais balsts – kājas nodrošina ērtu tandīra lietošanu. Tandīra skaistumu piešķir interesants dekoratīvs ornaments, kas atrodas tā centrālajā daļā. Keramikas tandīrs pārsvarā izgatavots bēšā krāsā, raksta zonā pievienota brūna krāsa. Uz ornamenta virsmas tiek uzklāta glazūra, kas pasargā to no mitruma un netīrumiem. Izgatavots no augstas temperatūras apdedzināšanas šamota māliem, tam ir augsta siltumvadītspēja, videi draudzīgums, izturība un izturība vairāk nekā 10 gadus.

Tandīrs ir mazs, un tajā vienlaikus var ievietot līdz 8 iesmiem. Tandirs “Hektors” biezās sienas saglabā siltumu 2,5 – 3,5 stundas. Vienai tandīra aizdedzei varat pagatavot: 2-3 gaļas iesmus, pagatavotas 20-30 minūtes; dārzeņi, zivis. Iepakojumā iekļautajai liekšķerei ir liela darba virsma, kas padara tandūra tīrīšanu vieglu un ērtu. Pagarināts pokers ļauj ērti rīkoties gan ar lielu malku, gan oglēm apakšā, izvairoties no ādas saskares ar ogļu un uguns siltumu. Tandīra ir mobilā cepeškrāsns, ar kuru dabā ērti un ātri pagatavot gardus, sulīgus un daudzveidīgus ēdienus.

 
 

Pilns svars, kg: 117

Keramikas masa, kg: 110

Sienas biezums: 5 cm

Izmēri

Diametrs, mm: 550

Kakla diametrs, mm: 320

“Saules” diametrs, mm: 270

Statīva diametrs, mm: 420

Montāžas augstums, mm: 930

Augstums bez vāka, mm: 630

Statīva augstums, mm: 185

Aizpildiet formu un uzrakstiet mums. Mēs ar jums sazināsimies tuvākajā laikā.
Lauki, kas apzīmēti ar (*), ir obligāti jāaizpilda
1000 characters remaining.
Vairāk par personāl datu izmantošanas nosacījumiem.
    Tandirs “Gektors” - verovital.lv