Kods: Tandirs “Kazaks”

Tandirs “Kazaks”

560.00
  • 528

 

Iesmi no 2 mm nerūsējošā tērauda Garums 56 cm Daudzums: 10 gab.

Metāla liekšķere Garums 63 cm. Daudzums: 1 gab.
Metāla pokers Garums 63 cm. Daudzums: 1 gab.
Ošu reste 300 mm. Daudzums: 1 gab
Piekares ierīce (saule). Daudzums: 1 gab
Kalts statīvs. Daudzums: 1 gab
 

Tandīrs “Kazaks” ir keramikas cepeškrāsns, kas, uzkarsējot, saglabā siltumu 2-4 stundas. Tandīra lielais tilpums un tā biezās sienas ļauj vienā aizdedzē pagatavot līdz 5 kg. gaļa un daudz dažādu ēdienu. Tam ir lieliskas īpašības: augsta siltumvadītspēja, videi draudzīgums, izturība. Tā kalpošanas laiks ir vairāk nekā 10 gadi.

Tandīrs “Kazaks” ir izgatavots liela apjoma noapaļotas mucas formā. Tandīram ir divu līmeņu pārsegi (vāciņš un vāks). Ērti izgatavots vāciņš ļauj nezaudēt siltumu, atverot tandīru. Vāks ar ērtiem rokturiem ļauj ērti atvērt tandīru un ievietot tajā ēdienu gatavošanai. Kaltais balsts – kājas nodrošina ērtu tandīra lietošanu. Tandīra skaistumu piešķir interesants ornamentāls ziedu raksts, kas atrodas tā centrālajā daļā. Keramikas tandīrs galvenokārt izgatavots bēšā krāsā, ornamenta zonā pievienota brūna krāsa. Uz ornamenta virsmas tiek uzklāta glazūra, kas pasargā to no mitruma un netīrumiem. Izgatavots no augstas temperatūras apdedzināšanas šamota māliem, tam ir augsta siltumvadītspēja, videi draudzīgums, izturība un izturība vairāk nekā 10 gadus.

Pateicoties lielajam un ērtajam kaklam, tandīra iekšpusē iespējams ievietot lielu daudzumu gaļas un dārzeņu. Tas ļauj pagatavot no 10 līdz 15 iesmiem un vienlaikus pabarot daudzus viesus. Tandīra palielinātā apakšdaļa ļauj ieklāt vairāk malkas, kas dod vairāk siltuma. Šī funkcija ļauj atkārtoti novietot ēdienu gatavošanai, bez tandīra papildu aizdedzes. Iepakojumā iekļautajai liekšķerei ir liela darba virsma, kas padara tandīra tīrīšanu vieglu un ērtu. Pagarināts pokers ļauj ērti rīkoties gan ar lielu malku, gan ar oglēm tandīra apakšā, izvairoties no roku ādas saskares ar ogļu un uguns siltumu. Pateicoties cieši pieguļošam vākam un biezām sienām, tandīrs ilgstoši uztur augstu temperatūru. Tas ļauj vienmērīgāk apcept pat lielākos gaļas gabalus (cūkas knābi un jēra kāju).

Pilns svars, kg: 155

Keramikas masa, kg: 140

Sienas biezums: 6 cm

Izmēri

Diametrs, mm: 590

Kakla diametrs, mm: 330

“Saules” diametrs, mm: 270

Statīva diametrs, mm: 490

Montāžas augstums, mm: 990

Augstums bez vāka, mm: 690

Statīva augstums, mm: 185

Aizpildiet formu un uzrakstiet mums. Mēs ar jums sazināsimies tuvākajā laikā.
Lauki, kas apzīmēti ar (*), ir obligāti jāaizpilda
1000 characters remaining.
Vairāk par personāl datu izmantošanas nosacījumiem.
    Tandirs “Kazaks” - verovital.lv