Musu kompanija

no-image-cat

Musu kompanija Musu kompanija Musu kompanija Musu kompanijaMusu kompanija Musu kompanija Musu kompanija Musu kompanija Musu kompanija Musu kompanija Musu kompanija Musu kompanija Musu kompanija Musu kompanija Musu kompanija Musu kompanija Musu kompanija

no-image-cat
Raksti
19

Piegādes cena ir tieši atkarīga no preces veida, piegādes veida un no Jūsu atrašanas vietas. Tā kā mēs ražojam diezgan lielus un smagus metāla izstrādājumus, piegādes veids un cena tiks aprēķināti atsevišķi pēc pasūtījuma noformēšanas un tiks paziņota Jums pa e-pastu.

Caur pakomātu nosūtam preces trīs dienas laikā PĒC APMAKSAS SAŅEMŠANAS.

Privātuma politika

SIA Verovital, Latvijas Republikā reģistrēta sabiedrība ar reģistrācijas numuru 40203073954 un juridisko adresi Olaines novads, Medemciems, Lielālupu iela 4, LV-2127, Latvija, (turpmāk – Pārzinis). Privātuma politika (turpmāk – Politika) ir dokuments, kurā sniegta informācija fiziskām personām, par to kā Verovital tīmekļa vietnes www.verovital.lv satura kvalitātes uzlabošanai, ērtākai lietošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām veic datu apstrādi.

Apmaksu par pasūtīto preci var veikt ar bankas pārskaitījumu.

Pievienojiet savā grozā vajadzīgo preci un nospiediet NOFORMĒT PASŪTĪJUMU, paradīsies tabuliņa kuru vajag aizpildīt un atkal nospiest NOFORMĒT PASŪTĪJUMU. Pēc pasūtījuma noformēšanas mēs sazināsimies ar Jums pa e-pastu lai apsiprinātu pasūtījumu un nosūtīsim pavadzīmi uz apmaksu. Par preci varēsiet samaksāt ar pārskaitījumu uz mūsu bankas kontu, obligāti jānorāda pavadzīmes numuru. Jūsu pasūtījums tiks nosūtīts trīs darba dienas laikā pēc naudas ieskaitīšanas mūsu bankas kontā.

Musu kompanija

Firma Verovital nodarbojas ar metāla izstrādājumu ražošanu sportam un atpūtai dabā. Mūsu āra sporta kompleksi, spēka trenažieri, zviedru sienas, grili, mangali, kazānu krasni un citi izstrādājumi atšķiras ar savu funkcionalitāti, iztūrību un ar plašu izvēli.

Mūsu klientu ērtībai mēs uztaisījam internētveikalu. Tagad mūsu pamat produkciju var droši un ērti pasūtīt online režīmā, ka arī papaildināt pasūtījumu ar nepieciešamajiem sporta aksesuāriem, traukiem, gatavošanas piederumiem un citām precēm sportam, atpūtai un gatavošanai dabā.