Musu kompanija

no-image-cat

Musu kompanija Musu kompanija Musu kompanija Musu kompanijaMusu kompanija Musu kompanija Musu kompanija Musu kompanija Musu kompanija Musu kompanija Musu kompanija Musu kompanija Musu kompanija Musu kompanija Musu kompanija Musu kompanija Musu kompanija

no-image-cat
Raksti
19

Šis distances līgums, pamatojoties uz Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 10.pantu un Ministru kabineta 2014.gada 20.maija noteikumiem Nr. Nr.255 „Noteikumi par distances līgumu”, tiek noslēgts starp SIA „VEROVITAL”, reģ.Nr. 40203073954, juridiskā adrese: Lielālupu iela 4, Medemciems, Olaines pag., Olaines nov., LV-2127, turpmāk tekstā – Pārdevējs, no vienas puses, un Pircēju, no otras puses, par saistībām, kas radās Pircējam pasūtot vienu vai vairākas, vienādas vai atšķirīgas Preces, turpmāk tekstā – Prece, par to samaksājot pavadzīmes - rēķinā norādīto Preces cenu un piegādes izmaksas, bet Pārdevējam apstiprinot Preces pasūtījumu un nodrošinot Preces piegādi uz Pircēja norādīto piegādes adresi.

  •  Preču piegāde notiek ar OMNIVA vau VENIPAK               OMNIVA logo 2022    Venipak Logotype Purple

Tu vari izvēlējies preču piegādi ar OMNIVA vai VENIPAK pakomātu tikai tad, ja prece atbilst pēc izmēriem, tavu pasūtījumu ievietosim pakomātā trīs darba dienu laikā no pasūtījuma apmaksas brīža.

Piegādes cena ar OMNIVA pakomātu starpniecību – no 4 EUR.

Piegādes cena ar VENIPAK pakomātu starpniecību – no 3 EUR.

  • Preču piegāde uz norādīto adresi.

Ja esi izvēlējis preču piegādi uz norādīto adresi, tavu pasūtījumu piegādās 2-10 darba dienu laikā no pasūtījuma apmaksas brīža.

Kurjers piegādā pasūtījumus pa iepriekš izplānotu maršrutu, tāpēc nav iespējams izvēlēties precīzu piegādes laiku. Parasti kurjers piegādā preci darba dienās no 10:00-17:00. Piegādes dienā tu saņemsi SMS ar plānotu piegādes laika intervālu. Pirms piegādes kurjers tev zvanīs.

  • Izmaksas par piegādi - piegādes cena ir atkārīga no preces parametriem, piegādes veida un no piegādes vietas. Tā kā mēs ražojam diezgan lielus un smagus metāla izstrādājumus, piegādes veids un cena tiks aprēķināti atsevišķi, pēc pasūtījuma saņemšanas, un tiks paziņota Pircējam pa e-pastu vai SMS.

Privātuma politika

SIA Verovital, reģistrācijas numurs 40203073954, juridiska adrese Olaines novads, Medemciems, Lielālupu iela 4, LV-2127, (turpmāk – Pārzinis). Privātuma politika (turpmāk – Politika) ir dokuments, kurā sniegta informācija par to kā Pārzinis apstrādā mājas  lapā www.verovital.lv  saņemto fiziskas un juridiskas personas  informāciju  satura kvalitātes uzlabošanai, ērtākai lietošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām.

Pircējs apmaksu par preci veic Eiro valūtā (EUR), pamatojoties uz izrakstīto rēķinu, pārskaita rēķinā norādīto summu uz  rēķinā norādīto bankas kontu 3 (trīs) dienu laikā no rēķina saņemšanas dienas, vai skaidrā naudā un ar bankas maksājumu karti, preci saņemot ražotnē vai noliktavā, ja iepriekš Pircējs elektroniski vai pa tālruni vienojas  par apmaksu saņemšanas brīdī.

Par samaksas dienu tiek uzskatīta diena, kad rēķinā norādītā naudas summa ir ienākusi mūsu bankas kontā.

Ja Prece ir pasūtīta uz izgatavošanu, mēs varam izrakstīt Pircējam dāļējo vai pilno priekšapmaksas rēķinu. Pēc pasūtījuma izgatavošanas mes izrakstam Pircējam rēķinu uz atlikušo summu, Pircējs atlikuso apmaksu par preci veic Eiro valūtā (EUR), pamatojoties uz izrakstīto rēķinu, pārskaita rēķinā norādīto summu uz rēķinā norādīto bankas kontu 3 (trīs) dienu laikā no rēķina saņemšanas dienas, vai skaidrā naudā un ar bankas maksājumu karti preci saņemot ražotnē vai noliktavā, ja iepriekš Pircējs elektroniski vai pa tālruni vienojas par apmaksu saņemšanas brīdī.

Musu kompanija

Firma Verovital nodarbojas ar metāla izstrādājumu ražošanu sportam un atpūtai dabā. Mūsu āra sporta kompleksi, spēka trenažieri, zviedru sienas, grili, mangali, kazānu krasni un citi izstrādājumi atšķiras ar savu funkcionalitāti, iztūrību un ar plašu izvēli.

Mūsu klientu ērtībai mēs uztaisījam internētveikalu. Tagad mūsu pamat produkciju var droši un ērti pasūtīt online režīmā, ka arī papaildināt pasūtījumu ar nepieciešamajiem sporta aksesuāriem, traukiem, gatavošanas piederumiem un citām precēm sportam, atpūtai un gatavošanai dabā.