Kods: Trenažieris-platforma kikboksa treniņiem

Trenažieris-platforma boksa,kikboksa treniņiem

250.00
 • 641

Boksa,Kikboksa platforma kikboksa treniņiem

 Boxing Bar - šī ir paplašināta Boxing Bar versija, t.i., boksa bumbieris ar vienu rokturi, kas paredzēts boksa sitienu, bloku un izvairīšanās treniņiem. Ierīcei ir papildu zona sitienu veikšanai pa vidukli un zemiem sitieniem, kas ļauj izstrādāt daudz sarežģītākas kombinācijas, kas tiek izmantotas kikboksa treniņos.

VIENMĒRĪGA 360 GRĀDU DARBĪBA

Izturīgā tērauda konstrukcija nodrošina ilgu kalpošanu un izturību pret bojājumiem, bet vienmērīgā roktura kustība garantē ērtu un efektīvu treniņu. Rokturis ļoti vienmērīgi griežas 360 grādu rādiusā, kas ļauj ērti trenēt izvairīšanos, bloķēšanu un sitienu veikšanu.

STABILITĀTE TRENIŅU LAIKĀ

Kick Boxing Bar ir aprīkots ar svara pamatni, kas papildus piesūcekņu komplektam notur to pie zemes, to var piepildīt ar  smiltīm līdz aptuveni 80 kg. Pateicoties piesūcekņu komplektam un diezgan smagajai pamatnei, ierīce trieciena laikā ir ļoti stabila. Tā nekustas un nepārvietojas pat pēc ļoti spēcīgiem sitieniem, kas padara treniņus ērtus un drošus.

DROŠĪBA TRENIŅU LAIKĀ

Kick Boxing Bar rokturis ir izgatavots no mīkstām putām ar plastmasas pārklājumu, lai sniegtu komfortu un drošību treniņa laikā. Jūs varat trenēties ar vai bez treniņu cimdiem.

Lai palielinātu treniņu komfortu, abi bumbieri ir aprīkoti ar amortizējošām atsperēm.

 konstrukcija ļauj regulēt augstumu no 150 līdz 210 cm. Šāds plašs regulēšanas diapazons ļauj Kick Boxing Bar izmantot treniņos ne tikai pieaugušajiem, bet arī bērniem. Pateicoties tā daudzpusībai, šāds trenažieris ir īpaši novērtēts cīņas sporta klubos, kur notiek nodarbības gan pieaugušajiem, gan bērniem.

Regulēšana tiek veikta, izmantojot ērtu iespīlēšanas rokturi, kas ļauj regulēt augstumu. ir papildu sitiena zona vidukļa līmenī. Šī zona ir lieliski piemērota, lai izvairītos no sitieniem vai pēc pagrieziena.Boxing Bar ir aprīkots ar papildu sitienu zonu uz korpusa zemiem sitieniem. Pateicoties šim risinājumam, jūs varat papildināt praktizētās boksa kombinācijas ar papildu sitieniem vai agresīviem paņēmieniem, kas tiek izmantoti pretinieka ceļgala augstumā. Šo risinājumu īpaši novērtē tie, kas trenējas, nodarbojas ar kikboksu, taizemiešu boksu vai karatē. 50 cm augstā kāju zona ir izgatavota no putām, kas pārklātas ar sintētisku materiālu, kas labi absorbē triecienu spēku, garantējot drošību treniņa laikā.

  • Augstums: 150 cm - 210 cm
  • Svara pamatnes izmēri: 30x45 cm
  • Pamatnes kravnesība: 50 - 90 kg (atkarībā no pildvielas)
  • Ierīces svars: no 20 līdz 110 kg (atkarībā no pamatnes pildvielas slodzes)
  • Piesūcekņu sistēma pamatnes un visa trenažiera stabilizēšanai
  • Sitiena zonas augstums: 50 cm
  • Bumbieru skaits komplektā: 2
  • Stieņa garums: 60 cm
  • Bumbieru pildviela: piepildāms ar gaisu (pumpis ir komplektā)
Aizpildiet formu un uzrakstiet mums. Mēs ar jums sazināsimies tuvākajā laikā.
Lauki, kas apzīmēti ar (*), ir obligāti jāaizpilda
1000 characters remaining.
Vairāk par personāl datu izmantošanas nosacījumiem.
  Trenažieris-platforma boksa,kikboksa treniņiem - verovital.lv
  Krāsa/Nav